0
Estonian - etLatvianLithuanianEnglish

Nav nevienas preces grozā

Katalogs

Lottie lelle- Astronome

Cena par vienību (gab.): 24,98 € 27,99 €
Produkta apraksts

Lottie lelle- Astronome

Saltajā ziemas vakarā Lottie atrada brīnišķīgu vietu, kur vērot zvaigznes. Silti apģērbusies, ar teleskopu viņa pēta debesu plašumus. Debesis ir pilnas ar spīdošām zvaigznēm. Par visu vairāk Lottie patīk vērot krītošās zvaigznes.

Komplektā ietilpst: tumši zilas krāsas siltināta virsjaka, kombinezons, krekls garām piedurknēm, punktaina šallīte, brūna cepure, izturīgi brūni apavi, Teleskops un trijkāju turētājs, Saules sistēmas kolekcijas kartiņas, Astronomijas grāmata ar ievērojamām sievietēm-astronomēm.

Apbalvojumi: (USA) Space Age Awards 2015 - Little Scientists

Ar ko īpašas ir LOTTIE lelles?

  • Bērnišķīgas ķermeņa proporcijas. Lottie ķermeņa proporcijas atbilst 9 gadus veca bērna ķermenim.
  • Lottie veido veselīgu attieksmi pret ķermeņa izskatu un ir pozitīvs piemērs.
  • Piemērotas pēc vecuma. Lottie patīk darīt to pašu ko reālām viņas vecuma meitenēm, viņai nav svarīgi pēc iespējas ātrāk pieaugt. Viņa neizmanto kosmētiku, nenēsā augstus papēžus un rotaslietas.
  • “Lottie – tāda pati kā es”. Viņa valkā tādas pašas drēbes kā ”īsti” viņas vecuma bērni – vai tās būtu greznas svētku kleitas vai izturīgas drēbes un apavi trakošanai ārā, sporta apģērbs vai dažādi karnevāla kostīmi. Viņa spēlējas un vēlas iepazīt pasauli. Lottie nodarbojas ar to pašu ar ko ”īstie” bērni – ”meitenīgām” nodarbēm kā balets, dejas, zvaigžņu vērošana vai iešana uz ballēm. Viņa nebaidās iztrakoties ārā, būt sportiska un aktīva. Viņai patīk karnevāla tērpi. Var apģērbties gan kā karaliene, gan kā pirāts, pat kā supervarone.
  • Lottie rosina bērnus būt sportiskus un daudz laika pavadīt ārā. Viņas kājas saliecas ceļos un kājas un rokas pie locītavām var pagriezt. Lottie galva griežas uz sāniem un viņa var nosēsties špagatā, kas rosina spēlēties un izpildīt ģimnastikas vai karatē vingrinājumus.
  • Augstas kvalitātes audumi un mati. Lottie mati izgatavoti no augstākās kvalitātes Saran neilona, kam raksturīga zīda tekstūra un tie nesaveļas. Lottie apģērbs ražots no augstas kvalitātes audumiem. Daudz uzmanības veltīts tā detaļām. Lottie apģērbiem ir Velcro aizdares, tāpēc tos ir viegli uzģērbt un noģērbt. Viņa ir 18 cm gara un var stāvēt pati uz savām divām kājām, kas tiešām patīk gan mazām, gan lielākām meitenēm.
  • Ērts iepakojums. Ideāli piemērota ceļojumiem. Uz iepakojuma ir vieta, kur uzrakstīt savu kā Lottie īpašnieces vārdu.
  • Apbalvojumi. Lottie lelle ir laimējusi daudz starptautisku apbalvojumu, ieskaitot 5 Oppenhem Toy Portfolio Platinum apbalvojumus.

Ieteicamas vecumam 3+

Radīta Īrijā. Ražota Ķīnā, pēc speciāla Arklu Ltd. pasūtījuma.

Klientu atsauksmes
Klientu atsauksmes:

Šim produktam vēl nav klientu atsauksmju.
Lūdzu reģistrējieties, lai uzrakstītu savu viedokli.

Iereģistrēties

Nesen apskatītas

Lottie lelle- Astronome
24,98 € 27,99 €
Rezultāti 1 no 1 Rodyti daugiau