0
Estonian - etLatvianLithuanianEnglish

Nav nevienas preces grozā

Katalogs

Mini Medūza - NOMAZGĀJAMA nagu laka

Cena par vienību (vnt.): 4,45 €
Produkta apraksts

Tilpums: 7 ml


Snails – lielākā sensācija! Tā ir pirmā uz ūdens bāzes veidotā nagu laka, kas domāta bērniem un ir viegli nomazgājama ar ziepēm un ūdeni. Neticami, ka nagu lakošana var būt ne vien skaisti, bet arī droši un nekaitīgi!

SVARĪGI! Atbilst visām ES noteiktajām drošības prasībām. Šīs lakas galvenās sastāvdaļas ir akrila polimērs, netoksiski krāsotāji un ūdens. Snails sastāvā nav pat 6 kaitīgu toksīnu (prasība ir, lai nebūtu 3). Lakās neatradīsiet dibutilftalātu, toluolu, formaldehīdu, formaldehīda sveķus, kamparu un parabēnus.

NAV NEPIECIEŠAMS nagu lakas noņēmējs! Lai notīrītu nagu laku, nav nepieciešams izmantot acetonu. Vienkārši nomazgājiet rokas ar ūdeni un ziepēm vai notīriet ar mitru vates gabaliņu. Laka viegli notīrās, neatstāj pleķus ne uz cietām, ne mīkstām virsmām. Sanāk, ka meitene var krāsot nagus pati, pati pieņemt lēmumus un pavadīt laiku radoši, darot to pašu ko viņas mammīte. Asortiments izceļas ar plašu krāsu gammu un patīkamām piedevām.

Lietošanas instrukcija:

  • Nomazgāt rokas ar ziepēm un ūdeni, nožāvēt.
  • Uzklāt vienu plānu kārtu. Pagaidīt līdz nožūst.
  • Uzklāt otru plānu kārtu. Pagaidīt līdz nožūst.
  • Ja vēlaties, lai nolakotie nagi turētos ilgāk (≈2 dienas), lietojiet speciālu bezkrāsainu nostiprinošo laku ("Top Coat"). Laka veidota uz ūdens bāzes, uztur naturālu naga fizioloģiju. "Top Coat" klāt uz nolakotajiem nagiem.

Brīdinājums! Nav piemērota bērniem līdz 3 gadu vecumam. Nerīt, nedzert.

Formula radīta Francijā.

Ražotājs: Grieķija.

 

Klientu atsauksmes
Klientu atsauksmes:

Šim produktam vēl nav klientu atsauksmju.
Lūdzu reģistrējieties, lai uzrakstītu savu viedokli.

Iereģistrēties

Neseniai žiūrėjote

Rezultāti 1 no 1 Rodyti daugiau