0
Estonian - etLatvianLithuanianEnglish

Nav nevienas preces grozā

Katalogs

STAX konstruktors JUNIOR 24

Cena par vienību (gab.): 29,99 €
Produkta apraksts

DIENĀ KONSTRUKTORS – NAKTĪ GAISMEKLIS!

Šie Junior izmēra klucīši ir pilnībā savietojami ar citu konstruktoru DUPLO® izmēra klucīšiem.

USB barošanas blokam ir 4 dažādas apgaismojuma funkcijas:

1. Izgaismotie STAX klucīši tiek ieslēgti un nepārtraukti spīd (vienreiz nospiežot barošanas pogu, tā sāk spīdēt zaļā krāsā). Ja aizmirstat izslēgt USB barošanas bloku, tas automātiski izslēgsies pēc 15 minūtēm.

2. Izgaismotie STAX klucīši mirgo (2 reizes nospiežot uz barošanas pogu, tā sāk spīdēt zilā krāsā). Ja aizmirstat izslēgt USB barošanas bloku, tas automātiski izslēgsies pēc 15 minūtēm.

3. Izgaismotie STAX klucīši nodziest un iedegas ( 3 reizes nospiežot uz barošanas pogu, tas sāk spīdēt sarkanā krāsā). Ja aizmirstat izslēgt USB barošanas bloku, tas automātiski izslēgsies pēc 15 minūtēm.

4. Lai izgaismotie STAX klucīši nepārtraukti iedegtos un pēc 15 minūtēm automātiski neizslēgtos, nepieciešams nospiest un 3-5 sekundes turēt USB barošanas bloka pogas, tā sāk mirdzēt purpursarkanā krāsā. Pogas purpursarkanā krāsa norāda, ka 15 minūšu izslēgšanas taimeris ir atspējots, un klucīši iedegsies, līdz paši tos izslēgsit. Kad pogas krāsa ir violeta, nospiežot pogu var izvēlēties režīmu, kurā vēlies, lai STAX klucīši iedegtos - vienmērīga gaisma, mirgošana, nodziest un iedegas, vai arī varat pilnībā izslēgt.

Ieteicamais vecums 3-6 g.

Komplektā ir:

  • 24 spīdoši 2x2 STAX klucīši (zili - 4 gab., zaļi - 4 gab., dzelteni - 4 gab., oranži - 4 gab., sarkani - 4 gab., balt - 4 gab.)

  • 1 USB barošanas bloks (darbojas ar 3 AAA tipa akumulatoru vai pieslēdzot USB kabeli. Komplektā ir pievienoti 3 akumulatori)

Brīdinājums! Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam.

Rotaļlietai ir CE sertifikāts.

Ražots Ķīnā pēc īpaša Open Brick Source GmbH&Co pasūtījuma.

Klientu atsauksmes
Klientu atsauksmes:

Šim produktam vēl nav klientu atsauksmju.
Lūdzu reģistrējieties, lai uzrakstītu savu viedokli.

Iereģistrēties

Nesen apskatītas

STAX  konstruktors JUNIOR 24
29,99 €
Rezultāti 1 no 1 Rodyti daugiau

Daugiau kategorijų