Par mums

Mūsu uzņēmuma nosaukums (Zujacēlies no vārda zuiti (zuja, zujo), kustēties, skraidelēt. Mēs esam veikli, entuziasma pilni, aktīvi, elastīgi un uzticami.

Mēs esam dibināti 2013. gada pavasarī. Mēs pārstāvam dažādus zīmolus Baltijas valstīs (Lietuvā, Latvijā un Igaunijā). Mēs arī ražojam izglītojošas puzles PIO.       

Zuja - bērnu darba devējs!? Jo mēs "piegādājam" darba instrumentus, bet bērnu pamatdarbs ir spēlēšanās. Bērni rotaļājoties mācās, attīstās un pilnveidojas.

Mūsu mērķi ir:

  • pārstāvēt interesantus un īpašus zīmolus;
  • strādāt oriģināli, radoši un aktīvi;
  • meklēt abpusēji izdevīgu sadarbību ar klientiem un partneriem.

UAB "Zuja" ir oficiālais zīmolu pārstāvis - Plus Plus, Lottie, Arias, Bino, Caly, Pionieris, Q-Bricks, PlayMais, Comansi, Snails, Floss&Rock, SEPP, Splat Planet, STAX, Igroteco, My Carry Potty, Delcon - Baltijas valstīs. Ja vēlaties tirgot šos produktus, lūdzu, sazinieties ar mums. Ar prieku sazināsimies un sadarbosimies.

,,Radoši cilvēki ir laimīgi, jo viņiem patīk tas, ko viņi dara. Vai arī otrādi - viņi dara to, kas viņiem patīk." (Radošuma (ne)izglītošana skolā. Lietuvas Republikas Izglītības ministrija. Galvenie jautājumi: 2009, augusts Nr. 3 (31).

Novēlam būt laimīgiem!

Zuja komanda