0
Estonian - etLatvianLithuanianEnglish

Nav nevienas preces grozā

Katalogs

ARIAS lelles

Reālistiskas lellītes no Spānijas "Arias" 26 cm, 28 cm, 33 cm, 42 cm garas, izgatavotas no augstas kvalitātes polivinila - ļoti mīksta un maiga materiāla, kas maigi smaržo pēc vaniļas. Lellīšu acis ir ļoti izteiksmīgas, izgatavotas no cietas plastmasas ar reljefu, kas rada reālistisku iespaidu. Katra ķermeņa daļa ir anatomiski izstrādāta līdz vismazākajām detaļām, lai būtu pēc iespējas līdzīgāka īstam bērnam. Lellīšu kājas un rokas ir elastīgas, tās var apsēdināt, stāvēt, mainīt pozas, ērti apģērbt, tās var peldināt, apguldīt un pārvadāt ar jebkādiem ratiņiem. Dažas lellītes ar mīksta auduma vēderiņiem var raudāt vai smieties. Lellītes ir apģērbtas  īpaši rūpīgi ar roku šūtās drēbītēs. Kategorijā "Aksesuāri" varat iegādāties papildu drēbītes vai jaukus aksesuārus lellītēm.

Visas lelles ir augstas kvalitātes, drošas, ilgdzīvojošas, ar CE sertifikātu, ar mīlestību veidotas un ražotas Spānijā. Droši un piemēroti spēlēties bērniem no 2, 3 gadu vecuma.

Lelle ir kas vairāk nekā tikai rotaļlieta. Spēlēšanās ar lellēm attīsta emocionālo intelektu, attīsta iztēli, radošumu, sociālās un komunikācijas prasmes, veicina tādas cildenas emocijas kā mīlestību un atbildību.