Kopējie noteikumi

ZUJA internetveikala (tālāk tekstā – Veikals) noteikumi (tālāk tekstā – Noteikumi) tiek piemēroti Pircējam, kas veic pasūtījumu internetveikalā pēc adreses www.zuja.lv. SIA “ZUJA” ir Lietuva uzņēmums ar Reģ.nr. 303020107, adrese – Partizanu 29i-52, Kaunas, Lietuva (uzņēmuma reģistrācijas adrese), telefons: +370 678 16142, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Pārdevējs patur tiesības jebkurā laikā pamainīt, palabot vai papildināt Noteikumus. Par jebkurām izmaiņām vai labojumiem reģistrējušies Pircēji tiks informēti pievienojoties savam profilam mājaslapā zuja.lv

Pasūtot preces, Pircējam ir jānorāda preces piegādei nepieciešamie personas dati: vārds, uzvārds, adrese (kur jāpiegādā prece), telefona numurs un citi preces piegādei nepieciešamie dati. ZUJA apstiprina, ka privātie personas dati tiks izmantoti tikai preces noformēšanas un piegādes mērķiem. Pircēja personas dati nebūs izpausti trešajām personām, izņemot savstarpējas vienošanās gadījumā. Visos citos gadījumos Pircēja personas dati var tikt atklāti trešajām personām tikai Latvijas Republikas likumdošanas noteiktajā kārtībā.

Pārdevējs nav atbildīgs par to, ka Veikalā preces pēc krāsas, formas vai citiem parametriem var atšķirties no reālajām precēm Pircēja izmantotā ekrāna īpatnību dēļ.

Preces elektroniskajā veikalā var iegādāties personas, kas nav jaunākas par 18 gadiem.

Cenas ZUJA e-veikalā ir norādītas euros (EUR) ar nodokļiem (ieskaitīts PVN). Tiek piemērota papildus maksa piegādei (sk. zemāk).

Preču iegāde / pasūtīšana

Preču iegāde e-veikalā:

  • Izvēlieties vēlamo preci (-es) un pievienojiet tās pirkumu grozam;
  • Norādiet preču piegādei nepieciešamos personas datus: vārdu, uzvārdu, adresi (kur jāpiegādā prece), telefona numuru;
  • Izvēlieties preču piegādes veidu;
  • Izvēlieties preču apmaksas veidu (paysera.com  vai bankas pārskaitījums);
  • Apstipriniet sniegto informāciju un gaidiet ziņu, ka Jūsu pasūtījums ir saņemts un sākta izpilde.

Tāpat preces varat pasūtīt pa telefonu +370 678 16142, +370 600 43081 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Preču atgriešana

Preces, ar kuru kvalitāti Pircējs nav apmierināts, var atgriezt vai samainīt (oriģinālajā iepakojumā) 14 dienu laikā.

Kvalitatīvu preču atgriešanas izmaksas sedz Pircējs.

Nekvalitatīvas preces tiek mainītas vai atgrieztas Latvijas Republikas likumdošanas noteiktajā kārtībā.